IDENTIFIKACE MOTORU

Pokud znáte model / typ / kód vašeho motoru Briggs & Stratton, zjednoduší to naši spolupráci, objednání náhradních dílů apod.

Modelové číslo je obecně číslo vyražené do kovu přímo na vašem motoru.

Jak na to?

Jako první je na motorech uveden model (vždy šestimístný), dále následuje typ/type (čtyřmístný) doplněný o trimové číslo (což je kombinace dvou čísel nebo písmen) a poslední je uveden kód/code. Ten představuje jakési rodné číslo motoru (rok, měsíc a den výroby + číslo linky, na které se motor vyrobil). Na novějších motorech bývá uveden pouze model a typ, čísla označující code hledejte na samolepce s čárovým kódem (většinou bývá nalepená na plastovém krytu motoru nebo na nádrži).

Když znáte model a typ motoru, napište čísla do vyhledávače. Otevře se vám PDF soubor, kde je příslušný motor podrobně rozkreslen, a není tedy problém díl identifikovat. Někdy bývají dle roku výroby díly inovovány – na jednom motoru se mohou vyskytovat například dva druhy startovacích kladek nebo karburátorů. Pak je potřeba pracovat i s údajem code, podle kterého poznáte, zda se jedná o díl před datem nebo po datu výroby motoru.

Umístění modelového čísla na motorech Briggs & Stratton

Poté vložte tento kód do vyhledávání: Vyhledávání typu motoru podle kódu

Více informací o identifikaci motoru získáte na oficiálních stránkách výrobce: www.briggsandstratton.com

Pokud máte problém s nalezením identifikačního kódu motoru, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme.

Kontakt

Pavel Procházka

Tel: 607 230 604

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa: Velichov 166, Ostrov