Home >

O nás


O nás

Naše firma se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního sortimentu značky Briggs&Stratton, který tvoří servisní motory, elektrocentrály, benzinové tlakové myčky a benzinová vodní čerpadla.

Samozřejmostí je kompletní sortiment náhradních dílů, včetně záručního a pozáručního servisu. Většinu spotřebních a frekventovaných dílů máme skladem a ještě v den objednání je zasíláme přepravní společností. Díl tak mátě v drtivé většině již následující pracovní den u Vás.

Naše firma má od společnosti Briggs & Stratton pověření zajišťovat kompletní poradenský servis včetně dodávek motorů pro malé a střední výrobce v rámci ČR. Máte-li nějaký zajímavý nápad, nebo chcete vyrábět stroje, či zařízení osazené spalovacím motorem, můžete se na nás s důvěrou obrátit.  Naše služby zahrnují i případnou prezentaci Vašeho výrobku v rámci Evropského regionu, který sdílíme se svými partnery a rádi Vám pomůžeme najít nové trhy.

Všem našim zákazníkům a obchodním partnerům rádi poskytneme veškeré poradenství, při kterých využijeme naše více jak dvacetileté zkušenosti s touto značkou motorů.

Porouchal se Vám stávající motor, nebo již jednoduše dosloužil?  Ochotně Vám uděláme kalkulaci opravy motorů, nebo Vám pomůžeme s náhradou stávajícího motoru ( i jiné značky) novým motorem Briggs&Stratton.

Objednané zboží Vám rádi zašleme po celé ČR, ale můžete využít i osobní odběr na naší centrále ve Velichově u Karlových Varů.

© 2015 Pavel Procházka - Prodej a servis Briggs & Stratton motorů