NÁHRADNÍ DÍLY BRIGGS&STRATTON - BENZINOVÉ MOTORY

NÁHRADNÍ DÍLY BRIGGS&STRATTON - BENZINOVÉ MOTORY, SNĚHOVÉ FRÉZY

Naše firma se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního sortimentu značky Briggs & Stratton, který tvoří servisní motory, elektrocentrály, benzinové tlakové myčky a benzinová vodní čerpadla. Dále jsme prodejci sortimentu značky Murray, sekacích traktorů českého výrobce KARSIT, elektrocentrál a záložních zdrojů Mitsubishi a další techniky světových i domácích výrobců, kteří do svých výrobků osazují motory Briggs&Stratton.

Samozřejmostí je kompletní sortiment náhradních dílů, včetně záručního a pozáručního servisu. Většinu frekventovaných náhradních dílů a servisních motorů držíme skladem a ještě v den Vašeho objednání, je zasíláme na Vaši adresu přepravní společností. Díl tak máte v drtivé většině již následující pracovní den u Vás. Velice nás potěší, když využijete osobního odběru na naší centrále ve Velichově u Karlových Varů.

Všem našim zákazníkům a obchodním partnerům rádi poskytneme veškeré poradenství, při kterých využijeme naše více jak dvacetileté zkušenosti s touto značkou motorů.

 

Sněhová fréza MurraySněhové frézy Murray

Společnost Murray, je přední výrobce zahradní techniky a sněhových fréz, který spadá do portfoliové skupiny největšího výrobce malých motorů Briggs & Stratton. Díky tomuto spojení jsou veškeré výrobky poháněny špičkovými motory této značky. Velkou výhodou těchto sněhových fréz je, že veškeré komponenty jsou ze 100% složeny z koncernových dílů
Briggs & Stratton. Tato kombinace garantujeme dlouhou životnost a zároveň dlouhodobou dostupnost veškerých náhradních dílů ve velmi přijatelných cenách.

 

více o sněhových frézách Murray

katalog sněhových fréz Murray   

 

 

© 2015 Pavel Procházka - Prodej a servis Briggs & Stratton motorů