Home >

Sněhové frézy Murray


 

Sněhové frézy Murray
 

Sněhové frézy MurrayDovolte mi, abychom Vám v letošním roce představil nabídku sněhových fréz značky Murray.
Společnost Murray, je přední výrobce zahradní techniky a sněhových fréz, který spadá do portfoliové skupiny největšího výrobce malých motorů Briggs & Stratton. Díky tomuto spojení jsou veškeré výrobky poháněny špičkovými motory této značky. Velkou výhodou těchto sněhových fréz je, že veškeré komponenty jsou ze 100% složeny z koncernových dílů
Briggs & Stratton. Tato kombinace garantujeme dlouhou životnost a zároveň dlouhodobou dostupnost veškerých náhradních dílů ve velmi přijatelných cenách.

Mějme na mysli, že investice do sněhové frézy je vzhledem k četnosti použití v našich podmínkách investicí ne na roky, ale na dlouhou řadu let a snadná a rychlá dostupnost potřebných dílů je v tomto období velmi důležitá. Tuto službu jistě velmi oceníte.
Použité motory jsou speciálně určeny pro pohon těchto zařízení a umožňují startování a bezproblémový chod i v těch největších mrazech. Vybrané typy fréz umožňují mimo standardního ručního startování i startování elektrické na 230V. Navíc jsou vybaveny halogenovým světlometem pro práci ve snížených světelných podmínkách.
Všechny frézy v nabídce (mimo jednostupňového modelu Canadiana CS55800) jsou řešeny jako dvoustupňové.
Tento princip spočívá v odfrézování vrstvy sněhu za pomocí ocelového šneku a jeho následném přesunutí směrem ke středové turbíně. V druhé fázi dojde k rychlému dopravení nashromážděného sněhu touto turbínou směrem do požadovaného prostoru. Díky tomuto systému jsou tyto frézy vhodné k udržování velkých ploch v podhorských i horských oblastech.


Princip jednostupňové frézy spočívá v tom, že sníh je odfrézován rotujícím šnekem a okamžitě odhazován komínem, který jej usměrňuje na potřebné místo. Jednostupňové frézy jsou vhodné zejména do městských podmínek pro odklízení sněhu ze zahradních cest, vjezdů do garáží, ale i k úklidu sněhu z chodníků před domem. Gumové okraje šneku umožňují dokonalé vyčištění od sněhu až na asfaltový nebo jiný povrch. Díky sklopným rukojetím a nízké váze se Vám fréza snadno vejde do zavazadlového prostoru auta a zabere minimum prostoru při letním skladování.

Aktuální ceník (2015)

Produkty

 

 

© 2015 Pavel Procházka - Prodej a servis Briggs & Stratton motorů